ÓRIÁSI ABSZURDUM A MEGYEI ÖSSZECSAPÁSON!

Trollfoci

Érsekvadkert-Cered megye I-es rangadóra került sor a nógrádi mennyei megyeiben. A mérkőzést közvetítette az m4 sportcsatorna online felülete is, melyen a vendégek győzedelmeskedtek.

Ám a találkozó nem erről marad emlékezetes! A második félidő elején a vendégek játékosa Kaposi lövésre lendítette a lábát és a labda szépen csapódott lefele. Külön mindenki figyelmébe ajánlanánk a hálót, mely nem a tingli-tanglis Sampion Ligát idézi, ahol még a hülye is megtudja mondani, hogy egy-egy lövés góllal végződik, avagy nem.

A cerediek ünneplésbe is kezdtek egy kisebb szünet után, majd a játékvezető sporttárs kiszaladt a mérkőzést közvetítő kocsihoz. Minden bizonnyal ő is híve a videóbírónak vagy esetleg túl sokat nézte a Tüskecsarnokban megrendezett múlt heti hokiünnepet, nem tudjuk.

A találatot először megadta a vendégek nagy örömére, majd kisebb egyeztetés után mégis a kirúgás mellett döntött, egy kb 7 perces közjáték után.