AZ ELSŐ FÉLIDŐBEN MÉG MELÓZOTT, AZTÁN JÖTT ÉS VERT EGY GÓLT!

Trollfoci

Bebizonyosodott, hogy a megyei játékosoknak nem csak "hétfőn köll dógozni menni", hanem még akár a meccs ideje alatt is.

A Bács-Kiskun megye III. osztályának Keleti csoportjában szereplő Tázlári FC vasárnap hazai pályán fogadta a
Fülöpjakabi SE csapatát.

0-0 volt a félidő eredménye, amikor a pihenő alatt befutott a tázlári felmentő sereg. Csereként pályára lépett ugyanis Forgó Dániel, aki a meccs első félideje alatt még dolgozott. A helyzet még romlott is (1-0 az ellenfélnek), mire kapott egy remek kiugratást. A labdáért egyszerre indultak meg a fülöpjakabi kapussal, a tázláriak melóból érkező játékosát pedig, úgy néz ki, nem szívta le a vasárnapi műszak, mert ő volt a frissebb és laposan a jobb alsóba gurított (1-1).

Végül még a fordítás is sikerült, így a kiesés elől menekülő Tázlár 2-1-re nyerte a megyei csatát.