BUNDAMECCS VOLT A VASAS-STURM GRAZ? + ÓRIÁSI BOMBAGÓL

Trollfoci

Mielőtt az a vád érne minket, hogy ilyeneket állítunk, kategorikusan kijelentenénk, hogy: Nem! Mi nem állítunk semmit! Csak a csillagok furcsa együttállása hozta elő a kérdést és nem csak bennünk, hanem nagyon sok kommentelőnkben.

Történt tegnap, hogy Vasas-Sturm Graz felkészülési mérkőzést játszottak. Az eredmények oldalon követtük a találkozót és legyintettük is a meccsre, hisz az osztrákok a szünetre háromgólos előnnyel mentek az öltözőbe. Aztán megtörtént amire a szingapúri fogadóirodákban sem számítottak. A 68. perctől beindult az angyalföldi henger és bedarálták a grazi sógorokat. Természetesen semmi furcsa nincs abban, hogy egy csapat három nullás előnyt elszórakozik és elfelejtve futballozni a második félidőben négy gólt kap... Semmi.

Szemezgessünk követőink hozzászólásaiból:

- Még, hogy a Barca csinál történelmi fordítást...

- Lehozták Szabics Imit félidőben vagy mi van?

-  A 70.percben 36-os szorzója volt a vasasnak... Lett volna értelme felrakni.

- Hirtelen jó kis bunda! Kerestek is szépen a sportfogadók , nem úgy az irodák.

- Ha ez nem bunda akkor semmi!

- Mennyit fizetett a félidő vendég, vége hazai ? Kell a pénz az új igazolásokra?

Sajnos ilyen rosszindulatú követőink vannak, akikben az fel sem merült, hogy az angyalföldiek tiszta eszközökkel verték volna meg a náluk papíron erősebb osztrák gárdát.

Mindenesetre Vida Máté akkora irdatlan nagy gólt vert, hogy ekkorát ritkán látni futballpályákon!