NAGYON FURCSA GÓLOKKAL KAPOTT KI A VASAS

Trollfoci

108.00. Szép nagy szám. Ennyi volt a szorzója a tegnap esti Beitar - Vasas Eurépa Liga-meccsen, hogy a 88. perctől a végéig megnyeri a meccset az izraeli csapat. Hogy miért ilyen magas? Hát azért, mert az angyalföldiek 3-1-re vezettek, remekül játszottak. Egy ideig.

Bizony végül sokat lehetett nyerni, ha megtette az ember a fenti tételt, merthogy sikerült 3-1-ről, 4 perc alatt elbukni a meccset. Az addig gyakorlatilag totál széteső focit bemutató hazai gárda úgy gurított egy hármast, mintha a Vasas védői ott se lettek volna. A második hazai gólnál is például, mint kés a vajon, mint a németek Párizsba, úgy nyomul be a hazai támadó.

Természetesen fel sem merül semmilyen csalás vagy bunda. A fiúk fejben elfáradhattak, nehéz volt a levegőüüü vagy túlságosan fellocsolhatták az izraeliek a pályát.