SÚLYOS SÉRÜLÉST SZENVEDETT AZ EREDMÉNYJELZŐ KEZELŐJE!!!

Trollfoci

A magyar női vízilabda-válogatott annyira súlyos, megalázó csapást mért a francia a válogatottra, hogy az eredményjelző táblát kezelő szakembert a mérkőzés után ínhüvelygyulladással kellett kórházba szállítani.

Azonban nem ez volt az egyetlen következménye a kedd esti mérkőzésnek. A FINA helyszínen lévő igazgatója, Julio Maglione végig döbbent arccal nézett az úszómedencére, a VIP lelátón helyet foglaló informátorunk szerint a francia hölgyek egészségi állapotáért aggódott.

Maglione már a félidőben lázasan telefonálgatott, össze is hívott késő estére egy rendkívüli közgyűlést a FINA vezetőségi tagjainak, majd skype konferencián keresztül az egész vízilabda sportra nézve forradalmi szabályokat alkottak meg, melyeknek egy része már ezen a vizes világbajnokságon életbe lépnek.

Az új szabályok:

- A francia csapatnak a hátralévő mérkőzéseiken kötelező lesz karúszót használni.