ILYEN IDIÓTA PIROS LAPOT MÉG NEM LÁTTÁL

Trollfoci

Angers-Lyon mérkőzést rendeztek a francia élvonalban. A Lyon esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést, már az 5 percben bevették a hazaiak hálóját és az 58. percig 3:1-re vezettek.

De aztán jött a hétvége lúzere, Marcelo, aki előbb egy taktikai szabálytalanságot vétett, amivel sárga lappal büntette a játékvezető. Itt véget is érhetne a történet, de ekkor a lyoni spíler egy véletlen kézmozdulattal kiütötte a spori kezéből a sárga lapot. A bíró azonnal felmutatta neki a piros lapot. Szerencsétlen próbálta megmagyarázni, hogy itt csupán egy fatális véletlen történt, amit tényleg mindenki láthat a felvételen, de mehetett zuhanyozni.

Innentől kezdve feltámadt az Angers és döntetlenre hozta a találkozót, szóval a sporttárs szépen belenyúlt a meccsbe.