KALAPÁCCSAL TÁMADTAK AZ ANGOLOK, AZ OLASZOKAT GYILKOSSÁGI KÍSÉRLETÉRT ÍTÉLHETIK EL ŐKET

Trollfoci

Kezdhetnénk azzal is, hogy nyugaton már megoldották! De hétről-hétre, napról-napra látjuk, hogy ez bizony nincs így. A cikkünk nem egy argentin harmadosztályú mérkőzésről szól, ahol az ember még úgy gondolná, hogy azokban a meccsekben még benne van, hogy ilyen híreket olvassunk, hanem a Liverpool-A.S. Roma, Bajnokok Ligája találkozóról.

A mérkőzés előtt Jürgen Klopp jelezte a liverpooli fanatikusoknak, hogy ezúttal kicsit húzzák meg magukat és próbáljanak viselkedni, mondjuk ez nem nagyon sikerült és római kollégáikkal csatatérré változtatták az Anfield környékét, több autót és rendőrségi járművet is megrongáltak, kalapáccsal támadtak az ellenre.

Egy liverpool szurkolót övcsatokkal rohantak le az olaszok a videó felvételek alapján. A BBC azt írja, egy 53 éves ír férfiről van szó, akit tíz perccel a meccs kezdete előtt egy pub előtt támadtak meg, és súlyos fejsérüléseket szenvedett. A két római drukker gyilkossági kísérlet miatt felelhet a későbbiekben.