SZOBOSZLAI ÓRIÁSI GÓLT VERT A SZLOVÉNOKNAK! - videó

Trollfoci

Tegnap este fontos EB-selejtezőt játszott az U19-es magyar válogatott. A szlovénok hamar vezetést szereztek, de a magyar válogatott szurkolótábora által megtámogatott csapatunk a második félidőben feltámadt!

Mi is a helyszínen nézhettük végig ezt a szenzációs fordítást. Elsőként azt láthattuk, hogy a 60. percben szabadrúgáshoz jutottunk a szlovén kaputól kb. 25 méterre. Szoboszlai Dominik tette le a labdát...

Átvillant az agyunkon az ugyanebben a stadionban, még U17-esként, az oroszoknak vert óriási szabadrúgásgólja, sőt: góljai. Valami ilyesmiben reménykedtünk most is, ami visszahozhat minket a meccsbe.

És akkor Szoboszlai beírta a rakéta indítókódjait... BAAAMMM!!! De elég a szóból, nézzétek:
(forrás: M4Sport)