OLASZ KUPA: A MÉRKŐZÉS HŐSE LETT A MAGYAR JÁTÉKOS!

Trollfoci

Hatalmas dráma zajlott le tegnap az olasz kupa mérkőzésén! Az első osztályú Genoa fogadta a Serie C-ből érkező ellenfelét, az Adorján Krisztiánt is a soraiban tudó Entellát. Nem lehet azt mondani, hogy a mérkőzés nyugodt mederben zajlott, hisz potyogtak a gólok, de a legfontosabbat mégis a magyar játékos szerezte, egy gyönyörű csukafejessel, a meccs 122. percében.

Jöhettek a büntetők, ahol Adorján Krisztián lába nem remegett meg és az utolsó sorozatban értékesítette tizenegyesét, amellyel a harmadosztályú csapata jutott tovább és az ellenfele az AS Roma gárdája lesz a nyolcaddöntőben.

A kiesés után a Genoa menesztette vezetőedzőjét, Ivan Juricot, akinek helyét Cesare Prandelli veszi át.