SZOBOSZLAI KIVÉGEZTE A STURM GRAZOT!- videó

Trollfoci

Szoboszlai Dominik megint parádézott! Lassan már semmi meglepő nincs abban, hogy a RedBull Salzburg kezdőjében kap helyet a 18 éves magyar válogatott játékos, de azért a tegnapi produkciója  hozzá képest is keményre sikerült.

A nagy múltú Sturm Graz volt az ellenfél a bajnokságban, akik meg is szerezték a vezetést még az első félidőben. Aztán azonban jött Szoboszlai 20 perce! Az 53. perctől a 71.-ig a magyar srác adott 2 gólpasszt, majd maga vitte be a kegyelemdöfést a graziaknak.

A végén még majdnem a védjegyévé vált szabadrúgásgólból is összehozott egyet, de azért így sem hisszük, hogy hátrébb csúszott volna mondjuk a Juventus megfigyelői listáján...