EZZEL A GÓLLAL LETT EB-NEGYEDDÖNTŐS AZ U17-ES CSAPAT! - videó

Trollfoci

A szombat esti, portugálok felett aratott bravúros győzelem után, ma kora délután Izland ellen játszotta második Eb-csoportmeccsét az U17-es magyar válogatott. A továbbjutás, sőt a csoportelsőség is elérhető volt egy esetleges győzelemmel.

És, ha már az volt, meg is szerezték a fiúk! Nem volt ugyanakkor könnyű meccs, hiszen első félideji vezető gólunkat (Molnár, 31.) egyből a szünet után kiegyenlítették az szigetországiak.

Ahogy azonban az egy rendes magyar meccsen lenni szokott egy északi válogatott ellen, jött a dráma! Ezúttal egy 90. perces tizenegyesből. Németh András (nem a miénk, a másik) váltotta gólra a megítélt büntetőt.

És mivel a csoport másik meccsen Portugália verte az oroszokat, még egy esetleges utolsó körös vereséggel is csak beérni tud pontban az egymással játszó Izland vagy a luzitánok, akiket ugyebár egyaránt vertünk, szóval csoportelsőként léptünk a legjobb nyolc közé!