IDEGÖLŐ VÉGJÁTÉK - ÍGY NYERT BL-T AZ ETO! - videó

Trollfoci

Sorozatban harmadszor, összességében pedig ötödször lett Bajnokok Ligája-győztes a Győri ETO női kézilabda csapata. Görbiczék a korábbi edzőjük, Ambros Martin által irányított Rostov Don-t győzték le a döntőben.

A zöld-fehérek sznte végig kézben tartották a meccset, ám a végére elolvadt a néha már 5-6 gólos előny, és az utolsó fél percre ugyanott tartottunk, ahol tavaly ilyenkor: az egyenlítésért támadhatott egy hiba után az ellenfél.

Oftedal úgy tűnik szereti a drámát, mert tavaly ő adta el a labdát, most pedig rosszul lőtt kapura (az edzői utasítás ellenére) és jöhetett az ellenfél. Ám, ahogy akkor Kis Éva, most Grimsbø védett a dudaszó pillanatában, és indulhatott a fieszta!