20 MÉTERES GÓLT VERTÜNK A SPANYOLOKNAK! - videó

Trollfoci

Sajnos nem jött össze U17-eseinknek az Eb-elődöntő és az egyenesági vb-részvétel. A tegnap esti negyeddöntőben 1-1-es rendes játékidő után büntetőkkel ütötték ki őket a spanyolok.

A tizenegyespárbajban 4-szer betaláltunk, ám az utolsó párban Németh Andrásnak - akinek az eddigi háromból két győzelmet is köszönhettünk - nem volt szerencséje. Ez pedig azt jelenti, hogy a belgákkal játszunk az 5. helyért és egyben a brazíliai vb-részvételért.

A vége szomorú volt, de a 90 percet nézve büszke lehet magára a gárda. Szilárdan védekeztünk és még egy gyönyörű egyenlítő gólra is futotta az erőből. Ominger Gergő öregkorában is mesélheti majd ezt a találatot: