Kirúgták Gothár Pétert a Színház- és Filmművészeti Egyetemről
Az egyetem Gothár Péter szerződését a mai nappal megszüntette.

DAC: ÍGY ÜNNEPELTÉK A TOVÁBBJUTÁST - VIDEÓ

Trollfoci

A múltheti, hazai 1-1 után, nehéz meccs várt a Dunaszerdahelyi AC csapatára Lengyelországban. A Cracoviának egy 0-0-ás döntetlen is elég lett volna a továbbjutáshoz, ám a DAC nem adta fel.

Olyannyira nem, hogy a hazaiak gyors góljára egyből válaszoltak, így már a 7. percben 1-1 volt az állás, ami így is maradt, azaz jöhetett a hosszabbítás. Aminek a 4. percében a felvidéki alakulat megszerezte az annyira vágyott második gólt.

Innen már kettőt kellett volna lőnie a krakkóiaknak, amiből csak egyet tudtak bepréselni (2-2), így kezdődhetett a megérdemelt sárga-kék ünneplés. Íme: