ELKÉPESZTŐ MAGYAR HENGER A VB-N!

Trollfoci

Aki azt hitte, hogy az afgánok elleni tizes volt a magyar minifoci válogatott csúcsteljesítménye az Ausztráliában zajló vb-n, az tévedett: Kolumbia ellen már a FÉLIDŐBEN ennyi állt az eredményjelzőn!

A legjobb 16 között megrendezett összecsapáson talán maga a magyar válogatott is nagyobb ellenállásra számított a dél-amerikaik részéről. Ennek híján azonban edzőmeccs hangulat kezdett kialakulni: Barabás és Seregi vívott gólversenyt a pályán.

A vége elképesztő: 22-0(!) Nagy Lajos kapitány csapatának javára, ami a torna legnagyobb arányú győzelme eddig.

Holnap azért már egy jóval nehezebb falat vár a mieinkre a negyeddöntőben: a 8-0-val továbblépő Ukrajna lesz az ellenfél.