VB-ELŐDÖNTŐS A MINIFOCI VÁLOGATOTT!!!

Trollfoci

A tegnapi 22-0-ás edzőmeccs után ma már keményebb dió várt a kispályás vb-n válogatottunkra. A fiúk lába azonban az Ukránok ellen se remegett meg.

Az indulás jól sikerült a magyar csapatnak, hiszen már a 6. percben nálunk volt az előny: Seregy vette be a szomszédok kapuját. Ezután kijjebb kellett jönnie az Ukránoknak, de egyenlíteni nem tudtak, maradt a szünetre az 1-0.

A második játékrészt is mi kezdtük jobban, de gólt ezúttal csak a félidő közepén sikerült szerezni. Gregus helyezett egy elé pattanó labdát a jobb sarokba. A hajrában aztán főként védekeznünk kellett, az ukránoknál a kapus is támadott. Ez utóbbit pedig az utolsó percben sikerült is kihasználnunk, hiszen egy hiba után Kovács az üres kapuba ívelhetett: 3-0, és vége.

Az elődöntőben nagy csatára számíthatunk, a szlovákokat legyűrő Brazil válogatott lesz az ellenfelünk.