Kirúgták Gothár Pétert a Színház- és Filmművészeti Egyetemről
Az egyetem Gothár Péter szerződését a mai nappal megszüntette.

GULÁCSIT FEJBE RÚGTÁK, MEGSÉRÜLT - videó

Trollfoci

Nem járnak jó idők a Lipcsében futballozó magyarokra. Egy hónapja Willi Orbán sérült meg, és hiányzott nagyon a Wales elleni meccsen, most pedig a válogatott másik alapembere, Gulácsi Péter került a maródiak listájára.

Kapusunknak egy döntetlent is elég volt kiharcolnia csapatával a tegnap esti BL-meccsen a továbbjutáshoz, ám a hajráig úgy tűnt, ez nem fog összejönni a Benfica ellen. Mire viszont Forsberg előbb büntetőből szépített, majd a 96. percben a dráma is megérkezett az addigra 2-0-ra vezető portugálok számára, Gulácsi már nem volt a pályán.

A 64. percben ugyanis a Benfica gólszerzőjével ütközött és le kellett cserélni. Gulácsi feje az ellenfél térdével találkozott, és a kapus mozdulatlanul maradt a földön. Szerencsére visszanyerte az eszméletét és magánál volt (bár kissé zavartnak tűnt), mire elhagyta a pályát.