Kilenc új fertőzöttet azonosítottak Magyarországon
A koronavírus-járvány halálos áldozatainak száma egy fővel, 587-re emelkedett.

CSODAGÓL SZOBOSZLAI GÓLPASSZÁBÓL - videó

Trollfoci

Gálázva, 6-0 arányban verte a TSV Hartberg csapatát a Red Bull Salzburg. A győzelemből Szoboszlai Dminik két gólpasszal vette ki a részét. Különösen a második sikerült szépre.

A magyar középpályás már a meccs első perceiben kiosztott egy asszisztot, sőt, a 11. percben már három (!) gólos előnyben volt a csapata. Az ötödik salzburgi találat a második félidő elején született és kiemelkedőre sikeredett, Szoboszlai pedig itt jegyezte második gólpasszát.

Válogatottunk remekül adott középre, a mesterhármasig jutó Patson Daka pedig zseniális, félfordulatos mozdulattal vágta a léc alá a labdát. Íme: