EMLÉKEZTEK? - AMIKOR RUDOLF KIVÉGEZTE A SVÉDEKET - videó

Trollfoci

"NEM LEHET MINDIG NEKIK SZERENCSÉJÜK A VÉGÉN!" - majd' 9 év után is libabőrös lesz az ember, ha újranézi/hallja ezt a gólt. A gólt amivel Rudolf Gergely az utolsó pillanatban megnyerte a svédek elleni meccsünket.

2011. szeptember 4., Magyarország-Svédország Eb-selejtező. Miután két évvel korábban gyakorlatilag Ibra bal heréjéről pattant a kapunkba a vereséget jelentő találat a hajrában, volt miért visszavágni az északiaknak.

És úgy tűnt, hogy sikerülni is fog, hiszen, egy kihagyott büntető után, ha nehezen is, de előnybe tudtunk kerülni Szabics jóvoltából. A második félidőben azonban jött az egyenlítés, és hiába támadtunk, csak nem akart jönni a második gól. Egészen a 90. percig. Akkor ugyanis Priskin középre passzolt Rudolf elé...